Hizmetlerimiz

Maden Araştırmaları

Maden arama projelerinde, danışmanlık ve son teknoloji ekipmanlar, uluslararası standartlardaki yazılımlar ve deneyimli mühendis kadromuz ile etüt hizmetleri sunmaktayız.

Jeotermal Araştırmaları

Jeotermal arama projelerinde, danışmanlık ve etüt hizmetlerinin yanı sıra kaynak koruma raporlarının hazırlanması ve kuyu testleri hizmetleri sunmaktayız.

Jeotermal Kuyu Testleri

Jeotermal Kuyu Testleri Hizmetleri,firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji ve yüksek hassasiyetli Spartek Systems firması tarafından üretilen cihazımız ile sık örnekleme aralığı ile kaliteli ölçüler alınarak sunulmaktadır.

Yeraltı Suyu Aramaları

Yeraltı suyu ihtiyaçları için gelişen teknoloji ile jeofizik yöntemlerin başarılı sonuçlar ürettiği görülmektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan rezistivite cihazımız ile kaliteli etütler gerçekleştirmekteyiz.

Rezistivite DES yöntemi ile 1 boyutlu ölçüler ile rezistivite kesitleri elde edilir ve o noktadaki su varlığı belirlenir.

2 boyutlu Rezistivite etütleri çok kanallı olup ölçü alınan hat boyunca düşey kesiti elde edilir. Böylece DES ölçülerine göre hat boyunca su varlığı tespit edilmektedir.

Jeolojik Etüt Hizmetleri

Maden, Jeotermal arama çalışmalarında danışmanlık, saha etütleri ve veri değerlendirme, database yönetimi hizmetleri verilmektedir.

Jeofizik Etüt Hizmetleri

Maden, Jeotermal, Yeraltı Suyu, Arkeolojik Yapı araştırmaları ve Mühendislik Jeofiziği çalışmalarında saha etütleri hizmetleri, jeofizik danışmanlık ve veri değerlendirme, raporlama hizmetleri sunmaktayız.

Maden Araştırmaları

Jeotermal Arama Etütleri

Jeotermal Kuyu Testleri

Yeraltı Suyu Arama Etütleri

Jeolojik Etütler Hizmetleri

Jeofizik Etütler Hizmetleri

Bilişim & Modelleme Hizmetleri

A.Z. YERBİLİMLERİ MÜHENDİSLİK

JEOLOJİK VE JEOFİZİK ETÜT HİZMETLERİ

JEOTERMAL KUYU TESTLERİ

İLETİŞİM

Copyright@2018 A.Z.Yerbilimleri Müh.Mim.İnş.Oto.San.Tic.Ltd.Şti.