Hakkımızda

A.Z. Yerbilimleri Mühendislik Firması, deneyimli jeofizik ve jeoloji mühendislerinden oluşan kadrosu ve deneyimli çözüm ortakları ile yerbilimleri konusunda mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermek amacı ile 2016 yılında kurulmuştur.

Maden ve Jeotermal kaynak aramaları başta olmak üzere diğer sektörlerde de yerlatı araştırmalarında jeofizik ve jeolojik etütler gerçekleştirmekteyiz. Son teknoloji ekipmanlar, uluslararası yazılımlar kullanarak, kaliteli veriler ve veri işlem çalışmaları ile güvenilir sonuçlar sunmaktayız

Saha etütlerinin yanı sıra danışmanlık, veri kontrolü ve veri yönetimi hizmetleri ile yerbilimleri konusunda iş ortaklarımızın sorunlarına hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Arama ve geliştirme faaliyetlerinin başarı elde edebilmek için jeoloji, jeofizik, jeokimya disiplinlerinin birlikte uygulanmasının yanı sıra çözüme uygun yazılımlarında kullanılması gerekmektedir. Uluslararası standartlardaki yazılımların kullanılmasının yanı sıra firma bünyesinde bulunan bilişim servisi ile yerbilimleri konusunda en doğru sonuca ulaşmak için ihtiyaç duyulan yazılımlar geliştirilmektedir.

Jeotermal enerji arama çalışmaları kapsamında uygulanan kuyu içi sıcaklık ve basınç testleri ve kuyu tamamlama testleri gelişmiş cihazımızla ve sık örnekleme ile kaliteli ölçüler alınarak gerçekleştirilmektedir.

A.Z. Yerbilimleri firması olarak, kurulduğu günden itibaran, madencilik ve jeotermal sektörlerindeki çok değerli firma ve kurum adına, çözüm ortağımız jeofizik mühendisi Sayın CEMİL ADIGÜZEL’in bilgi ve tecrübelerinin de yardımı ile bir çok proje tamamlamış ve çok iyi referanslar edinilmiştir. Kuruluş amacımız olan yerbilimlerinin iyi temsili ve kaliteli bir şekilde gelişmesi için aynı özen ve şevk ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Maden Araştırmaları

Jeotermal Arama Etütleri

Jeotermal Kuyu Testleri

Yeraltı Suyu Arama Etütleri

Jeolojik Etütler Hizmetleri

Jeofizik Etütler Hizmetleri

Bilişim & Modelleme Hizmetleri

A.Z. YERBİLİMLERİ MÜHENDİSLİK

JEOLOJİK VE JEOFİZİK ETÜT HİZMETLERİ

JEOTERMAL KUYU TESTLERİ

İLETİŞİM

Copyright@2018 A.Z.Yerbilimleri Müh.Mim.İnş.Oto.San.Tic.Ltd.Şti.